Brodski alarm

Razmena iskustva članova oko sređivanja, farbanja, restauracija, dogradnji
Odgovori
Steps
Korisnikov avatar
Postovi: 299
Pridružio se: Ponedeljak 15 Jul, 2019 17:45
Lokacija: Beograd, AJK
Plovilo: Adriatik
Dimenzije: 8.9m x 2,65m
Status: Offline

Brodski alarm

Post od Steps »

Posto nam se priblizava hladno vreme i zima, i vreme kada malo redje obilazimo svoje ljubimce na vodi, a i manje ljudi ima u marinama, razmisljam kako bi mogao da budem obavesten o npr. ukljucivanju kaljuzne pumpe....znam da postoji gomila alarma za automobile i objekte sa dojavom na mobilni telefon..pa sam mislio da nabavim nesto slicno ali za brodic...istrazivanjem na kupujemprodajem nasao sam mnogo varijanti od Kineza za 5-6000 do brendirnih alarma za 150 i vise evra.....
Naleteo sam i na ovaj zanimljiv oglas, pa ga delim sa vama
https://www.kupujemprodajem.com/elektro ... =110419535

Zvao sam coveka, na poslu je pa smo se dogovorili da se cujemo veceras...javicu vam informacije koje dobijem, a zanima me vase misljenje i iskustva...
Veliki pozdrav. Marko :obscene-drinkingcheers:
Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 878
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: Brodski alarm

Post od Mileta »

I ja sam ranije razmišljao o nekom alarmu, čisto radi mirnijeg sna. Ali nisam mogao da nadjem nešto pouzdano, kvalitetno i jeftino.
luckyboy
Korisnikov avatar
Postovi: 247
Pridružio se: Četvrtak 23 Jan, 2020 16:00
Plovilo:
Dimenzije:
Status: Offline

Re: Brodski alarm

Post od luckyboy »

U sadasnjem vremenu toliko ponuda tihih alarma ,pristup preko neta,GSM ,GPS it'd...ujedno ,paralelno u oglasima I Džameri,koji sve to u sekundi blokiraju...zato sam uvek za mehaničku zaštitu ,senzor pokreta ,nagazno ili ic ...I sirena preko 120dB sa svetlosnom rotacijom ucinice da se pobegne sa lice mesta što pre... ili kombinacija mehaničke I elektronske zaštite kao I Najbolje rešenje...Dobar alarm je skupa stvar ali šteta na nasim ljubimcima je mnogo veća ako NAS obidju nezvani gosti,zato ne treba štedeti na zastiti imovine . :geek: :handgestures-thumbupright:
luckyboy
Korisnikov avatar
Postovi: 247
Pridružio se: Četvrtak 23 Jan, 2020 16:00
Plovilo:
Dimenzije:
Status: Offline

Re: Brodski alarm

Post od luckyboy »

Naleteh na nešto interesantno,pa da podelimo

Slika

:obscene-drinkingcheers:
Odgovori