PVC cerada

Razmena iskustva članova oko sređivanja, farbanja, restauracija, dogradnji
Igor Narval
Korisnikov avatar
Postovi: 348
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 18:38
Plovilo: Narval 820
Dimenzije: 8.2m x 2.45m
Status: Offline

Re: PVC cerada

Post od Igor Narval » Nedelja 06 Dec, 2020 08:05

Steps,

ja lično nisam išao u Leštane ali sam iz više izvora čuo da tamo vredi otići, očigledno je u pitanju radnja o kojoj govoriš.

Drugari sa kojima sam razgovarao tokom procesa izrade cerade rekli su isto što i ti, odličan izbor i razumne cene.

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 874
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: PVC cerada

Post od Mileta » Nedelja 06 Dec, 2020 15:38

Išao sam ja u tu firmu, isto kupovao drikere i neke sitnice. Imaju veliki izbor cerada. Verujte da svi majstori, makar ovi iz Beograda, kupuju kod njih. Cene su im više nego korektne. Preporučio bih svima kada nešto rade da provere cene materijala kod njih. Muka mi je više da nas majstori šišaju sa cenama.

Popaj
Korisnikov avatar
Postovi: 186
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 07:15
Lokacija: Beograd
Plovilo: Shetland 570
Dimenzije: 5.7m x 2.2m
(unutrasnje mere)
Status: Offline

Re: PVC cerada

Post od Popaj » Ponedeljak 07 Dec, 2020 14:57

Mileta napisao:
Nedelja 06 Dec, 2020 15:38
Išao sam ja u tu firmu, isto kupovao drikere i neke sitnice. Imaju veliki izbor cerada. Verujte da svi majstori, makar ovi iz Beograda, kupuju kod njih. Cene su im više nego korektne. Preporučio bih svima kada nešto rade da provere cene materijala kod njih. Muka mi je više da nas majstori šišaju sa cenama.
Upravu si. Navodno placaju skup materijal i slicno. A najaca fora specijalni konac. Meni se rasila posle 4 sezone. Svake zime skidana ociscena i odlozena na suvo. Ovaj iz Batajnice mi je presio za pristojne novce.

Odgovori