U poseti kod prijatelja

Plovidbe, druženja, doživljaji sa vode
Odgovori
Igor Narval
Korisnikov avatar
Postovi: 348
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 18:38
Plovilo: Narval 820
Dimenzije: 8.2m x 2.45m
Status: Offline

U poseti kod prijatelja

Post od Igor Narval » Subota 12 Okt, 2019 17:52

Danas smo moja supruga i ja bili gosti kod Milete i Zvekija, u njihovoj bazi. Posle neka nepuna dva sata lepe plovidbe stigli do prijatelja. Uz razgovor vreme brzo proslo.

Slika
Mileta, Zveki, Hvala na gostoprimstvu i lepom druzenju. Do nekog novog susreta na vodi

Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 643
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Zveki » Subota 12 Okt, 2019 18:13

Igore, bilo mi je zadovoljstvo da upoznam tvoju suprugu i tebe....naravno i Narvala. Fenomenalan brod dodatno oplemenjen ulozenim radom i ljubavlju. Bice mi drago da se ponovo vidimo na vodi.

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 874
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Mileta » Nedelja 13 Okt, 2019 18:54

Jedan zaista lepo proveden dan. Šteta što se nismo ranije malo bolje organizovali, moglo se tu na obali zapaliti i vatrica pa roštilj, i eto miline. Važno da smo počeli da se srećemo uživo, a ne samo na forumu, verujem da će biti prilike i za organizovanije druženje. A Narval je stvarno fenomenalan brod, plus što su Igor i Jovanka stvarno uložili mnogo truda, ljubavi a bogami i novca da on bude još lepši- Svaka čast!

Igor Narval
Korisnikov avatar
Postovi: 348
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 18:38
Plovilo: Narval 820
Dimenzije: 8.2m x 2.45m
Status: Offline

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Igor Narval » Nedelja 13 Okt, 2019 19:09

Mileta,

Sasvim si u pravu, druženje uživo nema cenu, pa nam je zajednički zadatak da napravimo neko organizovano druženje i plovidbu.

Posle druženja sa vama mi se spustili do ušča Save u Dunav, ostali u Dunavu privezani uz splav našeg drugara.

Ja ostao da spavam na brodu, pa je nastala i poneka slika.

Slika

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Uros » Ponedeljak 14 Okt, 2019 10:58

E to je pravi vikend, svaka cast! Krivo mi je sto ovaj put nisam bio na vodi, vreme je bilo odlicno a i ekipa :)
Drugi put...
Inspektor za visinu kabine

Popaj
Korisnikov avatar
Postovi: 186
Pridružio se: Sreda 17 Jul, 2019 07:15
Lokacija: Beograd
Plovilo: Shetland 570
Dimenzije: 5.7m x 2.2m
(unutrasnje mere)
Status: Offline

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Popaj » Sreda 16 Okt, 2019 13:58

Danas sam bio kod Milete gost. Vozili se na njegovom camcu. Utisci su odlicni. Ladja klizi kao podmazana. Normalno posle svratili do kampa. Ja nisam slikao. Verovatno ce Mile da okaci neku. Druze hvala jos jednom.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Uros » Sreda 16 Okt, 2019 16:51

Svaka čast ljudi, voleo bih da sam mogao da budem sa vama :handgestures-thumbupright: :obscene-drinkingcheers:
Evo par slika, Mileta šalje:

Slika

Slika
Inspektor za visinu kabine

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 874
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Mileta » Četvrtak 17 Okt, 2019 07:07

Ova naša druženja na reci i pored reke ni bi bila potpun ugodjaj bez svih tih fotografija koje će nas jednom u budućnosti podsečati na naša druženja, a moguće da će gledajući ih i neke mladje generacije požeeleti da se ovako druže medjusobno, sa prirodom i uz prirodu, da će je bolje od nas čuvati, a priroda će im višestruko vratiti.
Da bi ugodjaj bio potpun evo i jednog snimka sa jučerašnjeg druženja.


Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Uros » Četvrtak 17 Okt, 2019 08:02

Sve si lepo rekao :clap:
Mislim da je to dobra strana foruma, jer sve sto mi pisemo ostaje...Uostalom, i mi smo toliko toga naucili na isti nacin, citajuci sta su oni pre nas pisali i kuda su sve plovili i uzivali :handgestures-thumbupright:
Inspektor za visinu kabine

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: U poseti kod prijatelja

Post od Uros » Subota 11 Jan, 2020 16:21

Juče sam bio u poseti kod Marka, prijatelja sa vode. Pošto je bio radni dan nismo proveli dugo zajedno, ali smo na njegov nagovor ipak isplovili i to malo vremena potrošili na Dunavu. Dan je bio prelep, a Dunav potpuno miran kao staklo.

Brodski dizel motor je tako lako upalio kao da je leto, bez dima, bez buke i sačekali smo malo da se zagreje i odvezali smo konope. Krećemo iz marine na Dorćolu i lomimo koritom ono malo leda koji se tanko nahvatao na površini, a kad smo izašli na Dunav, reči su bile suvišne...
Samo se čulo tiho brektanje uglađenog brodskog motora, i osim jednog čamca sa pecarošima, nikog više nije bilo na vodi osim nas.
Mare me je vratio nazad na marinu, i sa još jednim drugom, nastavio opet ka Dunavu.

Napravio sam snimak, pa da i vi uživate :obscene-drinkingcheers:

Inspektor za visinu kabine

Odgovori