Calypso-Bombonass

Plovidbe, druženja, doživljaji sa vode
Odgovori
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Calypso

Post od George »

Djordje napisao: Subota 17 Dec, 2022 11:18
Al zato će u nedelju biti pristojno vreme, čak najavljuju i sunčano....zato smo mi ovde već isplanirali plovidbicu :obscene-drinkingcheers:
Šalji reportažu da nam praviš zazubice... :obscene-drinkingcheers:
zankiki
Korisnikov avatar
Postovi: 437
Pridružio se: Ponedeljak 12 Sep, 2022 12:42
Lokacija: Novi Sad
Plovilo: Pasaat 735
Dimenzije: 8,65 x 2,9
Status: Offline

Re: Calypso

Post od zankiki »

I ja planiram za vikend spavati na brodu, nadam se mi se ništa neće isprečiti...
Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1663
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Calypso

Post od Uros »

George napisao: Petak 16 Dec, 2022 20:16 https://youtu.be/jik6cReEms8

Malo potiske jeseni...
Melem za oci... :clap:
Inspektor za visinu kabine
zankiki
Korisnikov avatar
Postovi: 437
Pridružio se: Ponedeljak 12 Sep, 2022 12:42
Lokacija: Novi Sad
Plovilo: Pasaat 735
Dimenzije: 8,65 x 2,9
Status: Offline

Re: Calypso

Post od zankiki »

zankiki napisao: Utorak 20 Dec, 2022 09:56 I ja planiram za vikend spavati na brodu, nadam se mi se ništa neće isprečiti...
Tačno sam izbaksuzirao sa ovim valjda mi se ništa neće isprečiti, salomi me neka viruščina... :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

Uroše, zašto nemamo smajli koji roni suze?
Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1663
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Calypso

Post od Uros »

E šteta Zankiki...brzo se oporavi :handgestures-fingerscrossed:

Ima veliki broj dodatnih smajlija kad se klikne na link "Pogledajte još smajlija" odmah iznad polja za upisivanje odgovora. Evo ga i ovaj što ti treba(trenutno)
:crying-yellow:
Inspektor za visinu kabine
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Calypso

Post od George »

Pa, kada već niko ništa ne piše, 'ajde da probam ja. Ako ništa drugo, barem da rezimiram ovu godinu koja je na izmaku. Meni lično je ova 2022 godina bila lepa, pogotovo gledana sa nautičke tačke gledišta. Imam iza sebe dve veće plovidbe, regatu Vode Vojvodine, i plovidbu do Belegiša i Starih Banovaca u svojoj režiji. Upoznao sam divne ljude, sa kojima više nismo samo imena, tj nadimci na ovom ili drugim forumima, već se sada znamo i lično. Uvideo sam da ljudi sa vode zaista imaju mnogo toga sličnog u sebi, pa se nekako spontano zbližavaju. Nekako se i teme za razgovor same od sebe nameću, pa stičem utisak da razgovaram sa nekim koga znam već 100 godina.
Znači, osim ove dve veće plovidbe, koje su meni, Tiskom matrozu sastavile nekih 100 moto sati plovidbe, imam još i nešto plovidbe po lokalu, pa je tako ova godina završila sa 163 moto sata, i potrošenih 193 litre nafte. E sad, šta reći o ovih 163 sata? Mnogo li je? Pa baš i nije... Ima nas ovde na forumu što u cugu naprave 300 sati godišnje. Malo li je? Pa valjda i nije tako malo. Ako uzmem u obzir da sam ovde kod mene u Senti od nekih dvadeset i kusur brodića koliko ih ovde ima, ubedljivo na prvom mestu po moto satima, onda to valjda i nije tako loše... A možda samo Senta nema strastvene nautičare, pa se sad ja tu busam u grudi bez razloga. Ko će ga znati...
Sve u svemu, plovilo se, družilo se, nekima sam ostao dužan za obećani kotlić, a čiju realizaciju je sprečila septembarska kiša, ali biće vremena u novoj godini. Planovi se već kroje, pa se tako nadam da će i dogodine biti regate, a i neka plovidba do Rama mi se mota u glavi. Videćemo...
Koristim priliku da svim članovima foruma poželim sve najbolje u Novoj godini, da vam se sve želje ostvare, i naravno mirnu vodu za buduće plovidbe.
Za kraj, prilažem sličicu od pre par dana... :obscene-drinkingcheers:
Slika
Terca
Korisnikov avatar
Postovi: 250
Pridružio se: Utorak 26 Okt, 2021 11:55
Plovilo: Terca
Dimenzije: 9.5m x 2.3m
Status: Offline

Re: Calypso

Post od Terca »

Svaka tebi čast, to je lepa sezona, lepi sati, lep sadržaj što je najbitnije.
zankiki
Korisnikov avatar
Postovi: 437
Pridružio se: Ponedeljak 12 Sep, 2022 12:42
Lokacija: Novi Sad
Plovilo: Pasaat 735
Dimenzije: 8,65 x 2,9
Status: Offline

Re: Calypso

Post od zankiki »

To su lepi sati, lepe plovidbe... Ja znam mnoge kojima je 50 sati misaona imenica...

Što se tiče plovidbe do Rama, ako ćeš već do tamo, greota je da ne odeš do Srebrnog Jezera, ako si već tamo greota je da ne odeš do Porečke reke, ako si u porečkoj reci baš je bezveze da ne odeš do Trajanove table, a onda i do Tekija :lol: :lol: :lol:
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Calypso

Post od George »

zankiki napisao: Nedelja 01 Jan, 2023 18:06
Što se tiče plovidbe do Rama, ako ćeš već do tamo, greota je da ne odeš do Srebrnog Jezera, ako si već tamo greota je da ne odeš do Porečke reke, ako si u porečkoj reci baš je bezveze da ne odeš do Trajanove table, a onda i do Tekija :lol: :lol: :lol:
I tako, eto mene do delte Dunava... A kad sam već tamo, greota da malo ne uđem u Crno more. :lol: :lol: :lol:
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Calypso

Post od George »

Januarski vikend na Tisi...


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Odgovori