Servisi plinskih uređaja

Odeljak za prijatelje foruma, radnje, majstore, usluge...
luckyboy
Korisnikov avatar
Postovi: 247
Pridružio se: Četvrtak 23 Jan, 2020 16:00
Plovilo:
Dimenzije:
Status: Offline

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od luckyboy » Ponedeljak 25 Jan, 2021 18:46

UrosP napisao:
Ponedeljak 25 Jan, 2021 13:28
Minimalan pritisak vode je pola bara tako da moze i pumpa na plovilu da se koristi ;)
Pa to je odlicno resenje za toplu vodu, sa tako malim radnim pritiskom , koji cuva grejac od pregorevanja .. :obscene-drinkingcheers:

Andjela
Postovi: 3
Pridružio se: Ponedeljak 22 Mar, 2021 17:58
Plovilo: Pasara
Dimenzije: 6 x 2
Status: Offline

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Andjela » Sreda 31 Mar, 2021 11:19

Dobar dan, prvenstveno pozdrav svima. Suprug i ja imamo u planu da kupimo neku pasaru pa sam se prikljucila kako bih se vise informisala. Za sada imamo kamp prikolicu, jos uvek smo na zemlji. :) Htela sam da vas pitam da li imate neku informaciju o ovom servisu za plinske uredjaje? Pokusala sam vise puta da zovem navedeni telefon, nedostupan je, a stranice na facebooku nema.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Uros » Sreda 31 Mar, 2021 11:52

Anđela pozdrav i dobrodošla na forum!

Nadam se da ćete uspeti da se preselite na vodu i da će vam naš forum pomoći u tome, ali ni kamp prikolica nije mala stvar :handgestures-thumbupright:
Što se tiče servisa, nemam nikakvih informacija. I ja sam upravo konstatovao isto...nema FB stranice, nema ih na KP i telefon ne radi...
Šta se desilo ne znam, ali se nadam da su živi i zdravi, i da je ovo privremeno. Ako nešto saznam, javiću ovde da možete da ih kontaktirate.

Pozdrav i srećno!
Inspektor za visinu kabine

Andjela
Postovi: 3
Pridružio se: Ponedeljak 22 Mar, 2021 17:58
Plovilo: Pasara
Dimenzije: 6 x 2
Status: Offline

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Andjela » Sreda 31 Mar, 2021 16:47

Hvala vam puno na dobrodoslici, idemo ka tome da zaplovima rekama Srbije. :)
Ukoliko dobijete neku informaciju podelite sa nama, i ja se nadam da se samo privremeno povukao. Pozdrav

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Uros » Utorak 13 Apr, 2021 16:38

Andjela napisao:
Sreda 31 Mar, 2021 16:47
Hvala vam puno na dobrodoslici, idemo ka tome da zaplovima rekama Srbije. :)
Ukoliko dobijete neku informaciju podelite sa nama, i ja se nadam da se samo privremeno povukao. Pozdrav
Andjela, ako vam znaci imam broj od jednog majstora koji radi plinske uredjaje i instalacije.
Zove se Vlada i ovo je broj telefona: 0641652051
Inspektor za visinu kabine

Andjela
Postovi: 3
Pridružio se: Ponedeljak 22 Mar, 2021 17:58
Plovilo: Pasara
Dimenzije: 6 x 2
Status: Offline

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Andjela » Sreda 09 Jun, 2021 18:11

Hvala Vam puno na informaciji, kontaktiracu vaseg majstora, jer smo kupili novi frider koji mora da se servisira. A moram vam i ovo reci. Dosli smo teskom mukom do pomenutog gospodina, koji je malo reci prevarant, frizider nam je rasturio, unistio, vratio u delovima sa objasnjenjem da je bacio instalaciju. Firma mu nigde nije prijavljenja. Tako da majstor Jovica, koji se lazno predstavlja, pravo ime mu je Ivica nije ni za kakvu preporuku, vec za tuzbu. Izgled zna da prevari. Puno pozdrava

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 868
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Mileta » Petak 11 Jun, 2021 12:13

Ni ovaj Vlada nema prijavljen servis, radi u jednoj dvorišnoj barakici u centru Zemuna. Penzioner je, valjda je nekada radio u NIS-u na održavanju plinskih uredjaja i instalacija. Meni je servisirao plinski frižider, usput zaboravio da dotegne jedan šraf. Nije remetilo to rad frižidera, ali...!!!! U nedostatku dobrtih servisera takvi dolaze do izražaja.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Servisi plinskih uređaja

Post od Uros » Subota 12 Jun, 2021 12:31

Andjela napisao:
Sreda 09 Jun, 2021 18:11
Hvala Vam puno na informaciji, kontaktiracu vaseg majstora, jer smo kupili novi frider koji mora da se servisira. A moram vam i ovo reci. Dosli smo teskom mukom do pomenutog gospodina, koji je malo reci prevarant, frizider nam je rasturio, unistio, vratio u delovima sa objasnjenjem da je bacio instalaciju. Firma mu nigde nije prijavljenja. Tako da majstor Jovica, koji se lazno predstavlja, pravo ime mu je Ivica nije ni za kakvu preporuku, vec za tuzbu. Izgled zna da prevari. Puno pozdrava
Neverovatno... :o
Bas mi je zao zbog toga, ja sam imao dobro iskustvo pa nisam mogao ni da pretpostavim. :(
Inspektor za visinu kabine

Odgovori