Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Kupovina, prodaja, zanimljivi oglasi
Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 878
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od Mileta »

PRODATO !

Na ovom forumu sam već postavljao klipove i fotografije mog čamca, tako da uglavnom znate sve o njemu, od sredjivanja pa do mojih plovidbi i uživanja na njemu. U opisima ništa nisam prikrio, sve je što ono kažu bilo na izvolite, jer sam ga sredjivao za sebe i svoju porodicu. Sad sam rešio da isti prodam, jer ulazim u neki drugi projekat. U čamac je zaista uloženo mnogo novca, rada i znoja. Opremljen je za duži boravak na vodi što sam i sam praktikovao te i po 10-ak dana neprekidno boravio na njemu od Beograda, Grocke. Titela, Slankamena, uz Savu itd.
Čamac je poznate italijanske marke Cranchi. Dug je 6 metara, plus platforma i špirun napred, širok je 2,5 metra što mu daje izuzetnu stabilnost i plovnost. Nosač motora je profesionalno napravljen i za isti uradjen projekat, jer se drugačije nije mogao registrovati čamac. Od opreme unutra ima Garminov Sonar, frižider kompresorski na 12 v, televizor na 12 v, solarni panel 100 W, plinski rešo, sa velikom plinskom bocom, hemijski toalet u odvojenoj kabini. sidro, konopi, rezervoar za vodu 115 litara, poseban rezervoar za benzin, sudoperu sa česmom do koje vodu gura presostatska pumpa. U komori gde je fabrički motor ima mnogo mesta za sve ono što treba da imate na čamacu a nećete da se vidi, ogroman ležaj kod krmenog dela, dva sedišta, ispod jednog se nalazi frižider, ispod drugog kaseta za razne stvari a iza plinski rešo, kao i sklopivi stočić.
Čamac se prodaje u kompletu sa Hondom, ali ako neko ne želi motor, lako ćemo se dogovoriti.
Ako nekog zanima još fotografija ili video klipova čamca, imam toga. Čamac se nalazi u Batajnici u zimovniku, a od aprila ide opet na vodu.


Znam da svi vi na forumu imate svoje ladje ali ako čujete da nekog zanima ovakva ladja preporučite mu je, verujem da će svako ko je kupi uživati barem onoliko koliko sam i ja uživao na njoj.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
kupi
vaca
Korisnikov avatar
Postovi: 99
Pridružio se: Ponedeljak 24 Okt, 2022 19:03
Plovilo: Pasara Istranka
Dimenzije: 5mx2m
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od vaca »

Neko će baš da uživa...

Žao mi je što to neću biti ja... :?
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od George »

Eto, prodao Uroš, sad i ti Mileta, još Zveki da oglasi njegovog, pa da originalna postava foruma ostane bez brodova. Još ako neko od nas novijih odluči da proda brod, pa onda možemo 'ladno da otvaramo novi forum, recimo pokupujemo traktore pa onda bude "Traktorske staze"... :mrgreen:
Bole_CH
Korisnikov avatar
Postovi: 56
Pridružio se: Sreda 26 Okt, 2022 06:31
Lokacija: Solothurn - Švajcarska
Plovilo: Cranchi Holiday EFB
Dimenzije: 6,4 x 2,3
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od Bole_CH »

traktorske staze ... IMT, John Deere, Ferguson ...:laughing-rolling:
dell_mare
Korisnikov avatar
Postovi: 468
Pridružio se: Sreda 25 Mar, 2020 11:42
Lokacija: Dorćol - Stara Centrala
Plovilo: Ten Broeke 780AK
Dimenzije: 8m x 2.6m
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od dell_mare »

Kakve obrte ima ovaj forum. Nikad ne bih rekao da će Mileta da proda brodić. Al ajd sad kad si rešio, nek je sa srećom prodaja - kupac neće biti razočaran svakako. Ovo je pravi period za prodaju i verujem da ćeš brzo prodati i ući lakše u taj novi projekat. Prodaju još više opravdavam ako si rešio da kupiš/napraviš jednu poštenu čeličnu deregliju sa još poštenijim dizel motorom. Život će onda da ti postane još zanimljiviji.

Srećno!
@ Bole, da nastavim niz: Perkins, Rakovica, Belarus, Leyland
Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 644
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od Zveki »

George napisao: Četvrtak 23 Feb, 2023 20:39 Eto, prodao Uroš, sad i ti Mileta, još Zveki da oglasi njegovog, pa da originalna postava foruma ostane bez brodova. Još ako neko od nas novijih odluči da proda brod, pa onda možemo 'ladno da otvaramo novi forum, recimo pokupujemo traktore pa onda bude "Traktorske staze"... :mrgreen:
Jos cemo Alibi i ja da se "ćeramo" :obscene-drinkingcheers:
broker975fx
Korisnikov avatar
Postovi: 64
Pridružio se: Četvrtak 28 Jan, 2021 07:31
Plovilo: Remorker
Dimenzije: 13mx2.9m
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od broker975fx »

Ja kad prodam brod to je kao da sam prodao i deo sebe, cudan osecaj mada ima i do coveka. Ja nesto sto sam stariji sve se vise vezujem, kupujem bolji noviji, brzi lapsi auto a tesko mi da prodam stari koji vozim 10 godina. Isto mi sa brodom jos gore.
Naci ce brod novog vlasnika uvek tako bude a nas neki drugi.
Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1662
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od Uros »

George napisao: Četvrtak 23 Feb, 2023 20:39 Eto, prodao Uroš, sad i ti Mileta, još Zveki da oglasi njegovog, pa da originalna postava foruma ostane bez brodova. Još ako neko od nas novijih odluči da proda brod, pa onda možemo 'ladno da otvaramo novi forum, recimo pokupujemo traktore pa onda bude "Traktorske staze"... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Predlažem da se dodaju i "Dunavske brazde" u zapisnik!

Borba traje i dalje da se Zveki ubedi u promenu, više radi nekog dešavanja nego neke velike potrebe. Pa ne možemo stalno Mileta i ja da menjamo a on ništa...treba nam materijal za forum..?! :mrgreen:

Srećna prodaja Mileta!! :obscene-drinkingcheers:
Inspektor za visinu kabine
George
Korisnikov avatar
Postovi: 642
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.8
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od George »

Hajde da kažemo da Zveki ne mora da prodaje brod, ukoliko se odluči za recimo ugradnju unutrašnjeg dizel motora. Mora se priznati da bi i u tom slučaju bilo o čemu da se razglaba na forumu. :D :D :D
Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 644
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: Prodajem CRANCHI HOLIDAY 21

Post od Zveki »

Evo jedne slicice sveze od danas, tek da se jos malo ustalasa forum :D

Slika
Zaključana tema