P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Kupovina, prodaja, zanimljivi oglasi
Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od Uros » Četvrtak 23 Jun, 2022 11:32

**** PRODATO ****


Kao što su neki već videli, odlučio sam se za prodaju Rebella.
Na oglasu sve piše, ali bih izdvojio da onaj ko kupi dobija brod kome je sve servisirano i ne mora dugo da razmišlja o nekim krupnim popravkama. Sve što je ikad u skorijoj budućnosti moglo da pravi problem, urađeno je čak i preventivno.

Razlog prodaje je moja ideja da pravim sledeći brod po svojim zamislima, mada nije isključena ni kupovina metalnog kabinaša većih dimenzija. Zato sam oglasio već sad, da bih dobio na vremenu.
Ako je kupac iz Beograda, postoji mogućnost da zadrži mesto na marini "Jedriličarski klub Zemun" koja se nalazi na odličnoj lokaciji.

Osnovne informacije
Dimenzije: 7,6m x 2,5m
Materijal trupa: Stakloplastika
Pogon: brodski dizel motor Volvo Penta 2002 od 18hp, sa osovinskim vodom(1900 radnih sati)
Godina proizvodnje: 1984
Fabrički ugrađen i uparen motor, dokumentacija od izlaska iz fabrike.
Registrovan još godinu dana na moje ime.

Poseduje sve potrebno za duži boravak, kuhinju, toalet, solarni sistem, sonar, frižider itd...

**** PRODATO ****
Inspektor za visinu kabine

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 868
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od Mileta » Četvrtak 23 Jun, 2022 13:48

Ko želi opremljen brod te da odmah plovi bez ikakvih ulaganja, eto mu šanse da to i ostvari.

dell_mare
Korisnikov avatar
Postovi: 460
Pridružio se: Sreda 25 Mar, 2020 11:42
Lokacija: Dorćol - Stara Centrala
Plovilo: Ten Broeke 780AK
Dimenzije: 8m x 2.6m
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od dell_mare » Četvrtak 23 Jun, 2022 16:24

Iako sam blago šokiran, želim ti brzu prodaju i još bržu kupovinu/gradnju plovila po želji. Duboko se nadam da brodski motor nije razlog prodaje iako si reko koji je razlog :D

George
Korisnikov avatar
Postovi: 601
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.6
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od George » Četvrtak 23 Jun, 2022 17:26

E sad jedno glupo pitanje... Šta ako ga na brzinu prodaš, a gradnja novog broda obično zna da potraje? Bićeš kao riba na suvom. A osim toga ne znam kako ćemo mi ostali ovde na nautičkom forumu da tolerišemo nekog bez plovila? :mrgreen:

SRSA
Korisnikov avatar
Postovi: 333
Pridružio se: Ponedeljak 21 Okt, 2019 17:02
Lokacija: Beograd - Čukarički rukavac
Plovilo: čelični kabinaš "Srsa"
Dimenzije: 10m x 2,9 m
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od SRSA » Četvrtak 23 Jun, 2022 20:54

Pa evo ja sam vrlo tolerantan. :obscene-drinkingcheers: :laughing-rolling: :obscene-drinkingcheers:

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od Uros » Petak 24 Jun, 2022 07:35

:lol: :lol: :lol:

@dell_mare
Brodski motor nije razlog, ni najmanje. Ti znaš da sam ja veliki ljubitelj ovih mašina :mrgreen:
Ja sam inače i hteo da uzmem malo veći metalni kabinaš posle prodaje Albina, ali su se u to vreme pozatvarale granice, stao uvoz, stalo sve...Sad se ponovo sve pokrenulo pa se vratila i ideja o većem plovilu.

Što se više raspitujem, sve sam manje za opciju gradnje plovila. Sa druge strane, nije baš lako pronaći ni plovilo po svojoj meri tako da su sve opcije na stolu ;)

@George
Ako potraje taj period bez broda, evo javno obećavam da ću te unaprediti u moderatora da bi mogao da me banuješ sa foruma :lol:
Inspektor za visinu kabine

George
Korisnikov avatar
Postovi: 601
Pridružio se: Subota 13 Mar, 2021 07:13
Lokacija: Senta
Plovilo: Bombonass
Dimenzije: 9,6 x 2.6
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od George » Petak 24 Jun, 2022 10:05

napisao: @George
Ako potraje taj period bez broda, evo javno obećavam da ću te unaprediti u moderatora da bi mogao da me banuješ sa foruma :lol:
:laughing-rolling:
... Pa nisam baš foliko ozbiljno mislio... :obscene-drinkingcheers:

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od Uros » Subota 06 Avg, 2022 11:29

Nova cena i nova slika 8-)
https://www.kupujemprodajem.com/plovni- ... filter_id=


P.S.Hvala Mileti za sliku :obscene-drinkingcheers:

Slika
Inspektor za visinu kabine

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1612
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od Uros » Utorak 20 Sep, 2022 11:16

Oglas i dalje aktuelan, pa ako znate nekoga kome treba pouzdano i ocuvano plovilo, javite... ;)

https://novi.kupujemprodajem.com/plovni ... /139894514

###

Inače sam imao jednu zanimljivu situaciju sa prodajom.

Muž i žena su došli, dobro pogledali ceo brod, isprobali kako šta radi i na kraju i plovili. Kad smo pristali na marinu, gospodin mi govori da im sve odgovara i da je to baš ono što im treba. Evo ruka, evo i kapara, otkaži svima koji su se najavili da vide, ali probaj da nam zadržiš mesto na marini jer mi živimo blizu. Ja im kažem da ne mogu da garantujem mesto ali da ću popričati sa upravom kluba.
Sutradan dobijam informaciju da na marini plovilo može da ostane samo do kraja godine ako menja vlasnika, jer kao i na većini marina, postoji lista čekanja za mesto. Prenesem tu informaciju čoveku, i on nakon konsultacija sa suprugom javlja da odustaju od kupovine, jer im je odgovarala baš ta marina.

Ispade da se brod ne kupuje zbog broda, već zbog mesta? Ali eto...svi smo različiti :mrgreen:
Inspektor za visinu kabine

zankiki
Korisnikov avatar
Postovi: 403
Pridružio se: Ponedeljak 12 Sep, 2022 12:42
Lokacija: Novi Sad
Plovilo: Pasaat 735
Dimenzije: 8,65 x 2,9
Status: Offline

Re: P: Prodajem Rebell Seaskip 7.6 x 2.5m

Post od zankiki » Sreda 21 Sep, 2022 10:55

Ti baš voliš da sređuješ brodove? :mrgreen:

Ja sam pre nekoliko godina, taman kad sam Marissu doveo u željeno stanje, imao priliku da kupim ekstra brod, isto plastika, ali malo veći i drugačije organizovan od Marisse (tipa 10,5 x 3,2, sa malim gazom i Z nogom) - taman da ispravi neke sitnice koje mi kod mog broda smetaju (pre svega gaz od 0,7 metara).

Cena je bila povoljna, pošto je vlasniku koji ga više ne koristi bilo bitno da ga proda nekom ko će ga koristiti i održavati. Mogao sam da prodam Marissu i kupim taj brod.

Bio je zapušten ali ispravan, i tražio je mnogo rada i nešto novaca (ali ne previše).

Odustao sam od kupovine, iako mi se taj brod godinama sviđao, pre svega zato što nemam ni snage i volje za još jedan projekat, za godine radova i sređivanja. Sada želim samo da održavam postignuto stanje i da pravim što više moto sati :mrgreen:

Tako da - svaka tebi čast na entuzijazmu, i želim ti da kupiš brod sa kojim ćeš da se smiriš.

Da dodam i ovo: drugar isto hoće da menja brod kojim nije zadovoljan. Moj jedini savet mu je glasio ovako: imaš brod, ne žuri, kad kupiš sledeći neka to bude ono što ti odgovara i kao da će da bude za zauvek, ne pristaj na kompromise. A ovaj prodaj tek kad kupiš drugi.

Zaključana tema