Predstavljanje novih članova

Neobavezna diskusija...
Odgovori
Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 643
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Zveki » Subota 06 Avg, 2022 20:44

Dobrodosao Brzi.

Imas li vec neke smernice sta zelis po pitanju odabira materijala, pogona i nista manje bitne i velicine camca.
Imaj u vidu kod kupovine da se vecina nas nije zadrzala na tom prvom camcu, neki ni na drugom ali svi su posluzili nekoj svojoj svrsi.

Najbolje bi bilo da prvi brod u stvari bude onaj treci ali to tako izgleda ne biva.

U svakom slucaju srecno u potrazi i budi skoro pa siguran da ces koliko god gledao i birao kod prvog camca pogresiti ali ces svejedno biti i najsrecniji covek na svetu.

Brzi
Korisnikov avatar
Postovi: 9
Pridružio se: Ponedeljak 01 Avg, 2022 17:07
Lokacija: Pančevo
Plovilo: Grimsoy 27
Dimenzije: 8.25 x 2.75
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Brzi » Nedelja 07 Avg, 2022 06:03

Hvala Zveki!
Što se tiče tvog pisanja svaka ti je napisana reč tačna. Znam za sve dileme i razmišljanja sa kojima se svako od nas susreće kada se odluči za nabavku plovila. Da sam mlađi verovatno bih došao do tog trećeg plovila tj. brodića a ovako sa 60 godina imam samo jednu priliku da odaberem nešto što će da bude praktično i upotrebljivo za mene i moju suprugu. Tako da mi je želja da brodić bude oko 7 do 8 metara i širina najmanje 2.5 metra. Mislim da ću da pravim od lima sa vanbrodskim motorom pa se zato polako raspitujem za majstora i za sada sam dobio samo jedno ime firme za proizvodnju čamaca.
Eto za ovaj put toliko i naravno zahvalan sam za svaki savet i preporuku od svih iskusnijih mornara i kapetana! :handgestures-thumbupright:

Nevena
Korisnikov avatar
Postovi: 204
Pridružio se: Petak 06 Nov, 2020 12:19
Plovilo: brodić "Eon"
Dimenzije: 8x2,5m
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Nevena » Ponedeljak 08 Avg, 2022 07:40

pa se zato polako raspitujem za majstora i za sada sam dobio samo jedno ime firme za proizvodnju čamaca
Možda ne bi bilo loše kada bismo ovde na forumu otvorili temu sa spiskom radionica za izradu brodića i metalnih i plastičnih kod nas.
Nije to loše imati na jednom mestu, ne samo za ljude koji hoće da prave nove brodiće već i za kojekakve prepravke, farbanje i sl.

Zveki
Korisnikov avatar
Postovi: 643
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 18:39
Lokacija: Zemun
Plovilo: Alibi
Dimenzije: 7.3m x 2.2m
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Zveki » Ponedeljak 08 Avg, 2022 08:31

Dobra ideja, moglo bi se ubaciti i spisak servisera-majstora za brodske i vanbrodske motore.
Jedino sam misljenja da bi taj spisak trebao biti pravljen samo sa onim radionicama i majstorima sa kojima je neko vec radio i ima neka iskustva.
To je onda jedina proverena informacija.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Uros » Utorak 09 Avg, 2022 13:28

Imali smo jednu temu sa svim mogucim majstorima, ali bi bilo lakse da ima tema za svaku oblast. Probacu da napravim to uskoro, pa da prebacim postove iz ove teme u nove, odgovarajuce teme:
viewtopic.php?f=9&t=15
Inspektor za visinu kabine

Brzi
Korisnikov avatar
Postovi: 9
Pridružio se: Ponedeljak 01 Avg, 2022 17:07
Lokacija: Pančevo
Plovilo: Grimsoy 27
Dimenzije: 8.25 x 2.75
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Brzi » Sreda 10 Avg, 2022 14:33

Ideja ne da je dobra nego je fenomenalna, jer to bi smanjilo vreme sedenja za kompjuterom i dosađivanje pojedinim ljudima koji poseduju takve informacije a moglo bi više i korisnije da se kontaktiraju ljudi koji su kompetentni za svačije potrebe. Izvinjavam se ako je negde nastalo greški jer sam na putu i pišem sa telefona. :D

Mr. No
Korisnikov avatar
Postovi: 5
Pridružio se: Utorak 12 Jul, 2022 13:29
Plovilo: Sea Ray
Dimenzije: 8 x 2.5
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Mr. No » Ponedeljak 29 Avg, 2022 12:39

Pozdrav svima :)

Već neko vreme sam na forumu ali nikako da stignem i da se zvanično predstavim...

Zovem se Nenad, čamac koji imam je Sea Ray SRV 260 Sundancer i nalazi se u marini u Višnjičkom rukavcu. Staviću i neke slike čamca kada skontam kako :roll:


Uroša sam upoznao prošle godine a neke članove znam po nadimku i postovima na ovom (i drugim forumima) pa imam osećaj da i njih, na neki način, poznajem. Radujem se razmeni iskustava i upoznavanju :obscene-drinkingcheers:

Mileta
Korisnikov avatar
Postovi: 874
Pridružio se: Nedelja 14 Jul, 2019 11:20
Lokacija: Zemun
Plovilo: Polaris Glider
Dimenzije: 7m x 2.5m
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Mileta » Utorak 30 Avg, 2022 16:42

Dobro došao.

Uros
Korisnikov avatar
Postovi: 1644
Pridružio se: Utorak 04 Jun, 2019 20:53
Lokacija: Zemun
Plovilo: Riviera
Dimenzije: 8.7m x 2.8m
Status: Offline
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Uros » Utorak 30 Avg, 2022 17:48

Nenade dobrodošao! :obscene-drinkingcheers:
Drago mi je što si se registrovao jer znam da si i ti prošao kroz neke ozbiljne restauracije svog plovila.
Tvoje iskustvo će nam biti od pomoći ;)

P.S. Dodao sam ti avatar, ako želiš neku drugu sliku, samo pošalji na mail: info@dunavskestaze.in.rs
Inspektor za visinu kabine

Zoran Obradović
Korisnikov avatar
Postovi: 47
Pridružio se: Petak 12 Avg, 2022 06:20
Lokacija: Bačka Palanka - Novi Sad
Plovilo: "JELENA" - Replika Linssen34
Dimenzije: 11,2 m x 3,5m
Status: Offline

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Zoran Obradović » Sreda 07 Sep, 2022 09:55

Pozdrav Nenade, dobrodošao!

Odgovori